تعداد اخبار امروز :347

جزییات جنایت خونین/ قتل عام در ایرانشهر

۱۳۹۵-۱۰-۲۲
[ad_1] تحقیقات برای دستگیری عامل یا عاملان قتل عام اعضای یک خانواده در ایرانشهر در حالی ادامه دارد که تاکنون سه مظنون در این پرونده شناسایی شده اند و تحقیقات از آنها ادامه دارد. - "، این قتل عام زمانی مشخص شد که مأمور بهداشت محل برای واکسیناسیون کودکان خانه رفته بود؛ اما با جسد هشت نفر از جمله پنج ...تحقیقات برای دستگیری عامل یا عاملان قتل عام اعضای یک خانواده در ایرانشهر در حالی ادامه دارد که تاکنون سه مظنون در این پرونده شناسایی شده اند و تحقیقات از آنها ادامه دارد. – “، این قتل عام زمانی مشخص شد که مأمور بهداشت محل برای واکسیناسیون کودکان خانه رفته بود؛ اما با جسد هشت نفر از جمله پنج کودک روبه رو شد. رییس پلیس استان سیستان وبلوچستان جزییات قتل عام هشت نفر ازجمله پنج کودک در روستای ایرانشهر را تشریح کرد و گفت:
منبع خبر: جام نیوز
دسته بندی خبر: حوادثلینک منبع

Print Friendly

دکه خبر
انبارهاي عمومي
اهداي عضو
طراحی سایت | مادیتا
خيريه همت
فضای تبلیغ
مجوز رسانه
©

آخرین و جدیدترین اخبار ایران و جهان ، تیتر اخبار روز ، پیشخوان روزنامه های صبح ایران ، اخبار سیاسی ، اخبار ورزشی ، اخبار اقتصادی ، اخبار فناوری ، اخبار فرهنگی و هنری ، اخبار پزشکی و سلامت ، اخبار حوادث ، اخبار گردشگری ، اخبار تصویری

تـمامـی اخـبار تـوسط نـرم افـزار خـبرخـوان گـردآوری شده و سـایـت دکـه‌خـبـر در قـبال محـتوای اخـبار مسـئولیـتی ندارد و تـمامی حـقوق این سـایـت بـرای صـاحـب امـتیـاز دکـه‌خـبـر محـفوظ اسـت.

دکه خبر - رسانه خبری ایران و جهان - Dakkekhabar.ir

جدیدترین و آخرین اخبار روز ایران و جهان | دکه خبر جدیدترین و آخرین اخبار مهم ایران

طراحی شده توسط گروه ایده پردازان مادیتا